Porcija: 8 žmonėms

Gaminimo laikas: 1 valanda 30 minučių

Jums reikės:

Biskvitas

 1. Cukraus (150 gr.)
 2. Vanilinio cukraus pudros (30 gr.)
 3. Kiaušinių (4 vnt. dideli)
 4. Miltų (100 gr.)
 5. Krakmolo (50 gr.)
 6. Kepimo miltelių (5 gr.)
 7. Maistinių dažų (žalios spalvos)

Sirupas nr. 1

 1. Aviečių uogienės (2 šaukštai)
 2. Laimo sulčių (2 šaukštai)
 3. Vandens (1/2 stiklinės)
  Visus ingredientus gerai sumaišome.

Sirupas nr. 2

 1. Balto romo (40 ml)
 2. Rudojo cukraus (2 šaukštai)
 3. Vandens (40 ml)
  Visus ingredientus gerai sumaišome.

Kremas nr. 1

 1. Riebios grietinėlės (200 ml.)
 2. Baltojo šokolado (300 gr.)
 3. Maskarpone sūrio (300 gr.)
  Užverdame grietinėlę ir supilame ant gabaliukais sulaužyto šokolado, gerai išmaišome, kad šokoladas išsilydytų, atšaldome, kad sutirštėtų. Sudedame atvėsintą maskarpone sūrį, maišome iki vientisumo ir įdedame į šaldytuvą.

Kremas nr. 2

 1. Riebios grietinėlės (200 ml.)
 2. Maskarpone sūrio (200 gr.)
 3. Cukraus (4 šaukštai)
  Grietinėlę plakame iki standumo (kad greičiau išsiplaktų, plakite ant dubens su šaltu vandeniu ar ledukais). Į grietinėlę sudedame maskarpone sūrį ir cukrų, išmaišome iki vientisumo ir įdedame į šaldytuvą atvėsinti.

Dekoravimui

 1. Kepintų migdolų drožlių ( apie 100 gr.)

Biskvitui – atskiriame trynius nuo baltymų. Į trynius supilame pusę balto ir vanilinio cukraus, maišome, kol masė padidės kelis kartus, įpilame maistinių dažų. Į baltymus įberiame žiupsnelį druskos, plakdami beriame likusį cukrų ir vanilinio cukraus pudrą. Plakame iki tirštų putų masės. Į baltymus po truputi sudedame trynius ir išmaišome iki vientisos masės. Po truputį suberiame persijotus miltus, krakmolą ir kepimo miltelius ir atsargiai išmaišome. Biskvitą kepame tortinėje su atidaromais šonais (dugnas išklotas kepimo popieriumi) 180 C orkaitėje apie 40 minučių. Išėmus kepimo formą sukrečiame, kad biskvitas nesubliūkštų.

Torto sutepimas. Atvėsintą biskvitą perpjauname pusiau. Apatinę dalį apšlakstome sirupu nr. 1, tepame kremą nr. 2, uždedame viršutinę dalį, pašlakstome sirupu nr. 2. Visą tortą aptepame kremu nr. 1 ir iš visų pusių apibarstome pakepintomis migdolų drožlėmis. Dedame į šaldytuvą atvėsinti.