DSC_0005Sveiki visi, kuriems nesvetimas maisto gaminimas. O kadangi jau lankotės mano tinklaraštyje, tai reiškia, kad bent maža savo sielos dalele esate kulinaras ir mėgstate skanų maistą.

„Kodėl Tu neišnaudoji savo talento“, – bent kelis kartus per mėnesį girdžiu šiuos žodžius iš žmonių, kurie ragauja mano pagamintus patiekalus. Susimąstau – aš neišnaudoju – atrodo, kad man to užtenka, kasdieną gaminu namuose savo mylimai žmonai, vaišinu draugus savaitgaliais ir ypatingomis progomis, ruošiu maistą šventiniam stalui, jei kas domisi duodu patarimus. Išvystyti tai, ką aš vadinu savo hobiu, į kažką daugiau (pvz., verslą) kol kas neužtenka valios, na ir finansinių pajėgumų.

Kad bent truputį priartinčiau savo „talentą“ ir tą kas iš jo gaunasi prie viešumos, nuspręndžiau sukurti šį tinklaraštį. Tad ką gi jūs rasite užsukę į gaminkpats.lt? Šiame puslapyje rasite mano receptus kasdienai ir įvairioms progoms, naudingus patarimus, įdomias mintis apie gaminimą, pasiūlymus kaip padaryti maistą dar skanesnį ir dar daug su maisto gaminimu susijusių naujovių.

Tikiuosi Jums patiks tai, ką pamatysite mano tinklaraštyje ir pasisėmę kažko naujo sugrįšite ir kitą kartą.

Robertas Undro

[email protected]